Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 16:57   #4
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Wszystko ładnie, tylko powiedz mi, czemu np. taka Rosja, która na bank dysponuje głowicami zdolnymi zmieść CAŁĄ Afrykę z map na dziesiątki lat, albo i dłużej, nie miała by utłuc czarnuchów, arabów i innych takich i zakończyć tą wojnę w jakieś 15 minut ?

Sam fakt ataku Afryki na Europę pominę. Terroryści nadają się do bitki jeżeli są obwiązani bombami, a przeciwnicy to cywile. Czarni ? Operacja jaką przedstawiono w "Helikopterze w Ogniu" dobrze obrazuje stosunek strat (100 do 1 ? 200 do 1 ? Nie jestem pewien). Nie będę mówił o Niemieckich czołgach(o artylerii samobieżnej z zasięgiem skutecznym ponad 45km nie będę nawet myślał), Brytyjskich czy Ruskich bombach atomowych, Stanach Zjednoczonych, które są w NATO i ONZ i na bank by pomogły ... i tak dalej.

Edit: Zaznaczyłem tak, bo gdybym miał czas zagrał bym. Głównie dla tego, że mogło by być śmiesznie i może dał byś mi pojeździć jakimś Niemieckim czołgiem albo polatać F-22
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline