Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 18:05   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
A ja chciałem zapytać czy umiejętności się sumują czy nakładają
Czyli gdy ma się dwie klasy ze wspólną zdolnością posiadamy wyższą wartość czy ich sumę. Analogiczne pytanie apropo szóstej zdolności.

I ostatnie. Tu mamy napisać na co przeznaczamy PD?
1. Nakładają - wyższa wartość się liczy.
2. Walkę Wręcz dodałem wszystkim, bo to by było dziwne, gdyby nikt z was nie umiał zupełnie walczyć wręcz. No tu pojawia się rzeczywiście pewien problem, rozwiążę go w niedługim czasie - nikt jednak pokrzywdzony przez to nie zostanie.
3. Tu albo w odpisie.

Cytat:
Napisał Eleywan Zobacz post
Tu umieszczamy nasze wybory? I jaz z systemem magi?
Pytanie dotyczy chyba umiejętności "czarostwo" - jak już wcześniej napisałem nie jest to magia w stylu "rzucam kulę ognia", ale raczej "zmieszam oko kota, źdźbło trawy i włos ofiary w środku nocy, a ofiara następnego dnia będzie cierpieć na migrenę" - z sukcesem nie dającym się przewidzieć. Im więcej punktów czarostwa i im lepszy opis fabularny (aczkolwiek rytuały, słowa, czy też składniki raz wystarczy opisać, a wylądują tu i potem będziemy stosować samą nazwę) tym większa szansa, że powiedziecie się. Również czarostwo jest znane - wszyscy wiedzą, że coś takiego istnieje, ale nikt poza czarownikami i ewentualnie skrybami nie wie co to właściwie jest i jak to działa - myślę, że ciekawym pomysłem będzie zagłębianie się w czarostwo bez podania na tacy wszelkich informacji na ten temat.

Sam posiadam kilka źródeł, które mogą być przydatne i myślę, że po prostu wyśle informacje dla postaci, które będą czarownikami.
 
Anonim jest offline