Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 23:23   #15
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Ważne! Jeżeli wysyłacie do mnie maila to prosiłbym by w jego temacie znalazły się dwie informacje: wasz nick z LI, a po nim "Łzy Mystry". Ułatwi mi to znacząco życie.

Prosiłbym też o nieprzysłanie mi samych kart w pcprofilerze lub samych historii, chyba, że chcecie się skonsultować. Dziękuję za uwagę.

Kelly,

dziękuję za dobre słowo

Vatzlav,

mam nadzieję, że w karcie historii nie zabraknie polskich znaków

EDIT: jeżeli wybieracie magiczne przedmioty, które mają swoją własną nazwę, np. Torba Aldeseira (pomysł własny!) to proszę opisać co robią, jak działają. Po prostu nie znam wszystkich przedmiotów magicznych z D&D ;>
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 16-02-2011 o 23:27.
woltron jest offline