Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2011, 19:29   #5
Sarameda
 
Sarameda's Avatar
 
Reputacja: 1 Sarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znany
Ja rozumiem, że nie zawsze jest czas na grę, ale proszę odpisujcie na sesję. Kenny mnie uprzedzał wraz z Ozo, czemu nie będą mogli odpisywać, ale co z resztą graczy? Aves i Kanna odpisali, a Sampietia? (Aves, miałeś post poprawić i dać mi znać.) Jeśli nic się nie zmieni to przykro mi to mówić, ale Aves i Sampietia po prostu wylatują z sesji i szukam nowych graczy. Szanuję czas prywatny graczy, ale jeśli nie widzę żadnego uprzedzenia mnie, czemu nie ma odpisywania w danym terminie oraz brak upomnień o zmianę posta, to nie będę się patyczkować, bo jednak trzeba poświęcić trochę czasu na wymyślenie jak poprowadzić sesję, całe jej rozplanowanie. To jest tylko moje upomnienie jako MG. Ja też mam czas prywatny i różne problemy, ale staram się jednak wchodzić ten raz góra dwa na tydzień na forum, no ostatnio zdarza mi się być częściej.

Moja prośba: Jeśli nie chcecie grać w sesję lub naprawdę czas Wam na o nie pozwala powiedzcie mi to wprost, to znajdę innych graczy.
 
__________________
In vitae non oportet quod semper sit ratione ducitur, sed duci debere cor czyli W życiu nie zawsze trzeba kierować się rozumem, lecz trzeba kierować się sercem
Sarameda jest offline