Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2011, 22:35   #5
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Powiem tak sesja mnie zainteresowała ale jeszcze nie przeczytałam przykładowego systemu. Chętnie jednak się dowiem czy po przeczytaniu KP wysyłać na pw czy na email jakiś? I czy w tym przypadku w sprawie KP są żuty kostką ww20+2 rzuty 10k coś w tym stylu bo w tym nie jestem niestety dobra. Dzięki dobremu MG który mi pomógł ruszyłam w nieco bardziej zaawansowanej sesji mimo że jestem nowicjuszką i działam w 2 sesjach dopiero ;D Co do sesji i jej skończenia chciała bym przeczytać "I żyli długo i szczęśliwie. THE END " hahaha
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline