Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2011, 23:32   #9
Huang
 
Huang's Avatar
 
Reputacja: 1 Huang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skał
Velg

Jesli dokładnie opiszesz mi mozliwości i specyfikację twojego Lunara... ok. Mogłoby to być ciekawe. Ale chciałbym dokładnie wiedzieć czego mogę się spodziewać.
Jeśli chcesz grać kims innym niż Solarem to już wolę Księżycowych (jak to ich nazwałeś. Ja preferuję w sumie nazwę "Lunarzy/Lunarowie"
(gdybym był przy tłumaczeniu podręcznika Sidereali nazwałbym "Stellarami")
Przyznam że przeczytałem jedynie podręcznik podstawowy. Na inne... usilnie staram się znaleźć czas.

Nie słyszałem o bohaterach o których wspomniałeś... aczkolwiek wydaje mi się że to typowy przykład antagonistów którzy po jakimś czasie stali się właśnie tacy. Jak dla mnie cechy Słonecznych to: Doskonałość, Wielkość, Chwała, Potęga
To jak do tych rzeczy dążą to ich sprawa ale wydaje mi się że jednak Pomazańcami stają się osoby wyróżniające się z pośród ludzi i w gruncie rzeczy pozytywne.
Systematycznie szukam ciekawszych i konkretniejszych informacji na temat Exalted więc jeżeli możesz podrzucić mi coś ciekawego, chętnie się zapoznam.

Vatzlav

1) Nie wiele. Trudno mi znaleźć wokół chętnych. Wszyscy wolą grać w Warhammera i Neuro.

2) Nie mam pojęcia. Sam próbowałem na forum prowadzić jedną ale zdechła.

3) A Miałeś styczność z historiami antycznych herosów? Jazon i Argonauci? herkules? Achilles? Odyseusz? też można sie w sumie odnieść.
Myślę że przeczytaniu kilku informacji wystarczy by wczuć sie w klimat.
 
__________________
"...i to również przeminie..."

Ostatnio edytowane przez Huang : 17-02-2011 o 23:37.
Huang jest offline