Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 14:51   #23
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Enma usiadła przy stole spojrzała na pozostałych i patrzała jak na stół położono kilka zk i rozmawiano o najemnikach. Jednak jej uwagę bardziej przykuł karczmarz który nic się nie odzywał. Po chwili widząc jak Dieter wychyla kolejny łyk piwa przez myśl jej przeleciało kilka rzeczy.
"Kiery zginą Otto i czy tu ktoś robił zapasy?Zwróciła się do karczmarza.
-Karczmarzu kto robił zapasy w karczmie? I czy jest na razie wszystko co trzeba?Zwróciła się ku pozostałym. Nie wiedziała czemu ,ale nagle zapragnęła by karczma zaczęła działać jeszcze lepiej niż działa.
-Panowie też nie znam się na prowadzeniu karczmy ,ale na pewno karczmarz nam wszystko pokaże podzielimy się obowiązkami tak jak mniej więcej u mnie w koszarach i na wartach. Otto obojętne co robił chciał by karczma działała więc spróbujmy może nam się uda. Enma nagle zrobiła się czerwona jak burak czuła się w tej chwili jak dziecko. Sięgnęła do swojej sakiewki wyjęła 6 zk trochę już spokojniejsza i mniej czerwona powiedziała nieco spokojniejszym głosem.
-Nie wiem co sobie o mnie myślicie ,ale wiedzcie nigdy nie byłam kochanką Otto. Byłam jedną z wielu tutejszych z którymi tylko towarzysko gawędził przy piwie. Postaram się mimo bycia strażniczką pomóc wam w karczmie. Jednak jak wiecie widzimy się pierwszy raz i zapewne nie mamy zbytnio do siebie zaufania kto będzie trzymać pieniądze to dość duża kwota przecież. Może to jednak załatwimy później.Enma zwróciła się do karczmarza ponownie jednak w jej głosie słychać było jakąś dziwną nutę.
-Karczmarzu powiedz mi co ty wiesz o śmierci Otto. Zapewne słyszałeś jakieś plotki coś musiało dotrzeć do twych uszu.Jej błękitne oczy przeszyły na wylot karczmarza nie było to groźne spojrzenie lecz spokojne i pełne nadziei.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline