Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2006, 15:43   #3
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Felix to
roześmiany przystojny młody człowiek o kasztanowych włosach. Patrząc na niego na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wszystko mu się w życiu udało. Jednak wystarczy spędzić z nim kilka minut i można dostrzec jego nerwowe ruchy. Co chwilę spogląda na swoją kuszę opartą o krzesło, na którym siedzi. Najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest to dość widoczne.

Strasznie obskurne miejsce - pomyślał - nie to co u wuja ten potrafił wszystkim zarządzać.- Jego twarz na krótką chwile zmieniła oblicze, była straszna jakby nagle coś go zezłościło. Szybko nad sobą jednak zapanował - Jak mogłem pomyśleć w pozytywnie o tym człowieku.- Skarcił się w myślach.

- Jeśli mamy razem pracować powinnyśmy się lepiej poznać. Jak już wiecie mam na imię Felix i pochodzę z Middenheimu. Jestem synem kowala, ale jak widać nie poszedłem w jego ślady. Imałem się wielu zajęć tak więc ciężka praca nie jest mi obca - zadziwiające jak łatwo szło mu mówienie nie do końca prawdy- A jak to było z wami? Oczywiście nie naciskam, ale uważam, że dzięki temu będziemy lepiej współpracować ze sobą.
 
mataichi jest offline