Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 18:03   #26
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Enma słysząc słowa Felixa spojrzała zdenerwowana na niego. Gdy chwilę nad tym pomyślała odpowiedziała spokojnie.
-Masz racje Felix uważam ,że lepiej się bronić ale jednak trzeba by też dowiedzieć się przed kim się bronimy ,posłucham tutejszych plotek jutro na warcie o naszym kapeluszniku. Jednak wydaje mi się że najemnicy to stratna pozycja. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Enma wiedziała ,co Felix miał na myśli o innym zawodzie. Na szczęście przypomniała sobie słowa znajomych z koszar.
"En nie dość że szczypior z ciebie to i piersi komuś oddałaś... Hehe dobrze że jestem mała i szczupła jak niektórzy z młodzieńców. Jednak na razie zdaje mi się że tu całą sprawę rozwiąże śmierć Otto.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline