Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 23:18   #16
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale to normalne - raz, że to nie kasty dostosowują się pod Solarów, a Solarzy pod kasty*... a dwa, że Solarzy są zorientowani na umiejętności, a nie predyspozycje psychiczne - w przeciwieństwie do wyniesionych Księżycowych i Alchemicznych. (zresztą, wszyscy poza Piekielnikami i ww. rodzajami tacy są)
I właśnie problem specyfiki tego konceptu leży znacznie wcześniej, przez co cały ten post w praktyce nie odnosi się do małej niepoprawności świtu. Choć właściwie chyba biorę tą kastę bo chcę mieć w końcu postać która knuje ale jak dojdzie co do czego potrafi więcej niż spierniczać.


@na dół

Cytat:
Ale umiejętność knucia może być obecna u każdej kasty
Co ty nie powiesz? W życiu bym się nie domyślił!
Cytat:
Świtami zdarzało się być zarówno wynalazcom-wizjonerom
No, w końcu coś na temat.
Cytat:
Po prostu, widząc słowo "oryginalny" spodziewałem się czegoś... dziwniejszego...
Jeśli to cie uspokoi, powiedzmy że nie widzę do końca postaci nawet jako pomazańca, choć wciąż nie chce mi się spojlerować własnej postaci bo gra nią będzie nudna.

Wybacz że edit taki ostry, ale nie lubię gdy ktoś się czepia a nie wie jaki jest temat rozmowy, ja o mące ty o cieście, już dogadam się z MG czy postać przejdzie, a jeśli tak to zobaczymy się spokojnie na sesji i tam sobie pogramy, nie ma sensu zarówno zaglądać sobie na wzajem w karty jak i pouczać z nudów, możesz być pewien że gdy będę miał problem z światem systemu skieruję się prosto do ciebie. ^ ^
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 19-02-2011 o 00:10. Powód: Odpowiedź na post Velga bez poszerzania dysksuji.
Fiath jest offline