Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 23:25   #17
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Cytat:
Choć właściwie chyba biorę tą kastę bo chcę mieć w końcu postać która knuje ale jak dojdzie co do czego potrafi więcej niż spierniczać.
Ale umiejętność knucia może być obecna u każdej kasty. Solar kasty Świtu nie musi być bezmózgim militarystą - po prostu jego wyniesienie naciska go w stronę doskonalenia umiejętności... Ale równie dobrze może pójść zupełnie inną drogą - Świtami zdarzało się być zarówno wynalazcom-wizjonerom, jak i zdarzyło się być królowej Solarów.

Edit: A, i przepraszam za czepialstwo, zwłaszcza, że to nie ja jestem MG. Po prostu, widząc słowo "oryginalny" spodziewałem się czegoś... dziwniejszego... niż nietypowy Dawn - pamiętaj, że mówimy o świecie, gdzie możliwe są minimum dwie drogi, aby zostać trójkątem bermudzkim... W tym jedna dostępna dla graczy

Edit2:
Cytat:
możesz być pewien że gdy będę miał problem z światem systemu skieruję się prosto do ciebie. ^ ^
Ja wtedy chętnie pomogę - i przepraszam, mentorski ton mnie trochę poniósł. Widać wczuwam się w Magnusa

Cytat:
Jeśli to cie uspokoi, powiedzmy że nie widzę do końca postaci nawet jako pomazańca
A tu się nie zrozumieliśmy - uspokoiłeś mnie dużo wcześnie, już w momencie, gdy zorientowałem się, że "oryginalne" nie oznacza oryginalności pejoratywnej - czerpiąc przykład z Exalted, w sensie np. gry krzyżówką rekina i człowieka. Wybacz, po prostu w życiu miałem do czynienia ze zbyt dużą ilością dziwnych konceptów, i słysząc słówko "oryginalne" szykuję się na najgorsze
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 19-02-2011 o 00:53.
Velg jest offline