Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2011, 21:23   #19
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Ogłoszenia parafialne:
- przypominam, że oprócz historii postaci, mechanicznej karty w pcprofilerze chciałbym też dostać od was parę zdań na temat tego czego oczekujecie po sesji;
- dotychczas dostałem dwie postacie od Qumi'ego i Oliana;
- rekrutacja trwa (niezmiennie) do 10 marca (do godziny 20!). Przekroczenie tego terminu jest jednoznaczne z nieprzyjęciem do sesji.

Qumi,

na tym polega cały urok rekrutacji by dobrze rozgryź co chodzi Mistrzowi Gry po głowie Natomiast odpowiedź na pytanie brzmi: tak, lady Elanę poznajecie/spotykacie znacznie wcześniej, a nie w roku 1472 DR.

10 marca to nie taki, znowuż, daleki termin. Początkowo myślałem o jeszcze dalszym

EDIT

UWAGA!!! PO NAMYŚLE (I KOLEJNYM PYTANIU OD POTENCJALNEGO GRACZA O ILOŚĆ STARTOWEGO ZŁOTA) POSTANOWIŁEM, IŻ GÓRNY LIMIT WYNOSI 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) SZTUK ZŁOTA. PROSZĘ JEDNAK NIE WYDAWAĆ WSZYSTKIEGO NA MAGICZNE PRZEDMIOTY. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE WASZE POSTACIE MUSZĄ MIEĆ ZA CO JEŚĆ I GDZIE MIESZKAĆ, A ZACZAROWANY METAL RACZEJ TRUDNO SPOŻYĆ CZY ZBUDOWAĆ Z NIEGO SZAŁAS...
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 22-02-2011 o 08:42.
woltron jest offline