Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2011, 23:02   #39
Revan Jorgem
 
Revan Jorgem's Avatar
 
Reputacja: 1 Revan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znany
-Heinrich Glumbgner. Wędrowny kaznodzieja, głosiciel nauk prawdziwej wiary z południa. Tego młota nie noszę tylko dla ozdoby i jako znak mojego duchowieństwa- wyrzekł te słowa wyrazie akcentując słowa o prawdziwej wierze.
-Mogę wspomóc was modlitwami, mogę pomagać także dla naszego lekarza, jeśli zajdzie taka potrzeba, a podczas walki nie poddam tyłów- rozejrzał się po wszystkich.
-Zgadzam się że to nie jest zwykła napaść, jeśli dziewczyna została zaś porwana przez Mroczne Siły, moim obowiązkiem jest odnalezienie jej i pokazaniem prawdziwej drogi, do wiary!
 
__________________
Gdy cię mają wieszać w ostatnim życzeniu poproś o szklankę wody, nigdy nie wiadomo co się stanie zanim ją przyniosą.
Revan Jorgem jest offline