Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2011, 15:16   #40
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
- Nazywam się Hugo Wesser i myślę o sobie jako o słudze Sigmara, choć nie posiadam święceń. Dobrze sobie radzę z walką, ale wciąż kręci mi się w głowie, więc chyba wybaczycie mi, jeśli będę zabezpieczał tyły. Jak się zdaje, i tak lepiej byłoby, aby na przedzie szedł ktoś, kto zna się na tropieniu i… wykrywaniu pułapek.

Opowiedziawszy wcześniej przydługą historię, Hugo poczuł, że marnują czas. Miał nawet lekkie wyrzuty sumienia, bo gdyby nie dał się zranić, pewnie już by szli dalej.

- Pergamin, który znaleźliśmy, wyraźnie coś wskazywał. Być może był to tylko kierunek, a być może konkretne miejsce. Jak dla mnie, powinniśmy się tam udać i jeśli niczego nie znajdziemy – czyli napastnicy uciekli – wtedy będziemy się zastanawiać, co dalej. No i narobiliśmy sporego hałasu – do czego z pewnością się przyczyniłem. Od tej pory zachowujmy ciszę.
 
Yzurmir jest offline