Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2011, 19:42   #1116
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Błogosławieni cierpliwi i ci, co czekać potrafią, albowiem przedmiotem zazdrości się stają

Cytat:
Odpisane wszystkim[...]
Nie, nie wszystkim.
Na Twój post czekam od trzech tygodni. Dwóch, jeśli liczyć ustalony przez Ciebie samego moment, w którym przestajesz czekać na posta Sakury i zaczynasz pisać swojego.

Jak rozumiem mam teraz czekać kolejne trzy tygodnie? Spoko, jasne, nie ma sprawy – zajmę się czymś innym i czas miło zleci. Ale kolejnym razem nie poganiaj mnie z pisaniem, jeśli sam nie masz zamiaru odpisać w jakimś ludzkim tempie. I jeśli relatywnie sprawne odpisanie ma oznaczać półtoramiesięczne oczekiwanie na cokolwiek.

Cytat:
Akodo Keiko: dotarcie do Shiro Tengu bądź na Przełęcz Beiden, zależnie od tego jakie decyzje postać podejmie i czy najpierw ruszy po brata czy po siostrę. Znam decyzję na chwilę obecną, natomiast zakładam, że możesz ją zmienić (choć na moment teraźniejszy prawdopodobne to raczej nie jest).
Nie wiem skąd Ci się wziął ten wybór. Serio. Sam w punkcie wyjściowym wątku Keiko postawiłeś ojca, który wydaje polecenie odwiedzenia Zamku Goblina. Żadna inna opcja przez trzy lata trwania sesji nie wchodziła w grę.
Chyba, że pośrednio spoilerujesz najbliższą przyszłość.

- - -
Pić kawę, pozdrawiać serdecznie i w zdemotywowaniu zapadać w sen zimowy.
Zbudzić jak cokolwiek się ruszy.
obce
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline