Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2011, 20:41   #19
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Anonimie, na tym polegają rekrutacje, że czeka się na karty wszystkich osób chętnych, którzy w daną sesję chcieliby pograć. To, że może się okazać, że jakieś karty zostaną odrzucone - wpisane jest w etap rekrutacji.

Z drugiej strony każda rekrutacja daje możliwość zagrania nowym osobom - i choć w tej rekrutacji nie zgłosiła się na razie żadna nowa osoba na forum, bywały takie rekrutacje, że warto było poczekać na pojawienie się wszystkich kart.

Tak jak pisałem wcześniej, zagra od 4-5 osób. Jeśli dostanę 3 KP z ciekawym pomysłem to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć liczbę miejsc do 6. Na chwilę obecną jednak kart na te 1-2 miejsca dostałem 1. 2 karty przyszły na miejsca zarezerwowane, swoje kp podesłali mataichi i fabiano.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline