Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2006, 17:55   #10
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Wybaczamy Harv, bom eMGiek litościwy niczym sam ojciec Tadeusz

A tak poza tym, to trochę mnie zatkało- sama forumowa elita się zgłasza praktycznie! Redziu, czekam na postać, Millusiu- postać przeczytam za chwilę, jak na moim gg skończy się burza pod tytułem "Kutak, już wróciłeś!? I co?! I jak!?"

"Myśle se, litwini...", a raczej poprostu myśle se (Krakowiak, się nie wstydze! ), że jeżeli będzie tak wielki odzew i tyle cudnych postaci, to skończymy na dwóch, równoległych sesjach, poruszających podobny problem, podobne miasto... Zresztą zobaczycie Rozwiązanie chyba niespotykane na LastInn wcześniej, acz dość możliwe (chyba )

MistrzuGry, masz trochę racji- to nie jest typowo męskie, twarde i mordercze DeeNdDe, to raczej bardziej sesja myśląca, dla osób, które potrafią zachwycić się szczegółem czy wędrować magicznymi krainami marzeń i snów... Niektórzy uważają to za kobiecy "styl gry", ale czemu nie?

Cytat:
Napisał Redone
Noce pod namiotem zaraz przy lesie sprzyjają tworzeniu ciekawych postaci
Redziu, mała prośba... Tylko odczekaj od tej nocy jeden dzień, aż minie ten ból głowy o nazwie podobnej do słowa "koc"

Pozdrawiam, Powodzenia i Zapraszam
Kucia
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline