Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2011, 14:06   #1
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Afghan Silver Star

Witam w komentarzach do sesji. Wszelkie pytania, dyskusje na temat strategii czy dyskusje wymagające rozwiązania, proszę kierować tutaj, a myślę, że razem spokojnie je rozwiążemy.

Na początek kilka rzeczy formalnych. Post wstępny pojawi się już niedługo, max. jutro wieczorem. W zbliżonym terminie zamieszczę również materiały do sesji, gdzie wkleimy krótkie informacje na temat swoich bohaterów. Stwierdziłem także, że kostki są w gruncie rzeczy zbędne i mogą doprowadzić tylko do dziwnych, logicznie niewytłumaczalnych akcji, ale rzucę nimi w razie wyjątkowo kontrowersyjnych sytuacji.

A co do składów:

AFO Tabun:
Bachal (dowódca)
Arsene
Fearqin
Mój NPC

AFO Horda:
ObywatelGranit (dowódca)
MatrixTheGreat
Ziutek
Mój NPC

Póki co to by było na tyle. W razie pytań, jak już wspomniałem, można śmiało pisać. Życzę nam wszystkim udanej sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Shooty : 28-02-2011 o 16:35.
Shooty jest offline