Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2011, 15:12   #5
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Niestety tak, chcę wprowadzić do sesji dość duży stopień realizmu.

Materiały do sesji już wstawiłem. Na temat swoich bohaterów udzielamy krótkich informacji (proszę o zastosowanie się do mojego wzoru opisu), o reszcie dowiemy się w trakcie sesji.

Post wstępny już poszedł. Podczas wysyłania swoich pierwszych odpowiedzi, skupcie się na krótkim streszczeniu historii bohaterów, opiszcie ich reakcje na zachodzące sytuacje i generalnie wczujcie się w postacie.

Prosiłbym, aby z zespołu AFO Tabun pierwszy odpowiedział Bachal z racji tego, że mój NPC zadał mu pytanie.

EDIT: Info dla Bachala. Masz do wyboru dwie opcje: albo zdecydujecie się poczekać na rozwój sytuacji, albo spróbujecie walczyć, ginąc. Więc proszę, zdecydujcie się na pierwsze rozwiązanie, o ile nie chcecie, abym zginął śmiercią przedwczesną.


Czy tak ciężko jest używać opci edytuj? Shooty lepiej przeczytaj regulamin!!!!

- merill -
 

Ostatnio edytowane przez merill : 25-02-2011 o 22:20.
Shooty jest offline