Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2011, 22:37   #206
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Zostaję z Dragoradem. Nie odniosłem się do niego wcale miło, a mimo wszystko nie miał mi tego za złe i był gotowy walczyć razem. Czcibór zaś miał gdzieś moje zdanie i nie obchodziło go także czy pasożyt jest niebezpieczny czy też nie - ważne dla niego było tylko by ludzi go nie dotykali. Pieprzony ksenofob. Nie zamierzam do końca życia siedzieć w lesie jak on. Poza tym wydaję mi się, że Dragorad to wampir na którym można polegać. Jakoś damy radę z tąd się wydostać.Razem.
-Pies go lizał. Uparty jak baran, nie przemówię mu do rozsądku. Nie chcę z kimś takim podróżować. Mam podobny problem jak ty Dragoradzie. Co teraz zrobimy?
 
homeosapiens jest offline