Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2011, 17:41   #9
Aves
 
Aves's Avatar
 
Reputacja: 1 Aves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie cośAves ma w sobie coś
Marius dziękuję za wskazanie mojego niedopatrzenia Pierwotnie sesja miała byś w Los Angeles, ale zdecydowałem sie na Vegas.

Co do Postaci to spokojnie masz czas ja muszę mieć trochę czasu również na zapoznanie się z postaciami waszymi . Koniec rekrutacji nastąpi wtedy kiedy wszystkie drużyny będą w komplecie. Lub uznam, iż gracze są gotowi i można zaczynać.

Na Twoją kartę czekam w poniedziałek

EDIT:

UWAGA !

W związku z małą ilością Kart postaci przedłużam rekrutacje o 1 tydzień tj 7.03.2011

Prosił bym o przekazanie mi również avków waszych postaci. ( Wasz avatar ma mieć wymiary 100x 100 pikseli dodatkowo poproszę pełny obraz waszej postaci, oraz obrazy ghuli oraz waszej świty jeśli takową posiadacie. Prosił bym o nie mangowe... ( chodzi mi o normalny rozmiar oczu)... obrazki)

Gracze którzy przesłali karty postaci
Sampietia - Klan niezależny
Porando- Sabat

Dalej czekam na Karty postaci bądź sam fabularny opis na podstawie którego zrobię Kartę postaci
 

Ostatnio edytowane przez Aves : 07-03-2011 o 18:23. Powód: Post pod postem
Aves jest offline