Wątek: Paliston Palace
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2005, 21:31   #5
Qbista
 
Qbista's Avatar
 
Reputacja: 205 Qbista ma wyłączoną reputację
Diabolige => Większość artykułów nie warta była głębszego przejrzenia, ale jeden z nagłówków szczególnie rzucił Ci się w oczy: "Dwie osoby zaginęły w tajemniczych okolicznościach w Londynie."

Znalezienie hotelu na mapie nie zajęło Ci wiele czasu - już po chwili natrafiłeś na oznacozny klasycznym domkiem znaczek podpisany jako Paliston Palace. Pensjonat leży około 20 kilometrów od samego Londynu, w mieście Oakwood, jak było napisane w liście. Dojazd do Niego nie powinien być problemem.

Templarius => W gazecxie rzuca Ci się w oczy zwłaszcza jeden artykuł, dotyczący Dwóch osób, które zagnęły w środę w Londynie, w godzinach wieczornych. Osttni raz widziano ich radosnych w pubie, a już po chwili po tym, jak go opuścili, zniknęli. Ktoś wybiegł, by powiadomić parę (kobietę i mężczyznę), o pozostawionym w pubie portfelu. Ale ich już wtedy nie było. Nie znaleźli się do dziś. Poszukiwania trwały, jak na razie bezskuteczne...

Abbudin - skoro nie masz niczego konkretnego do zrobienia tgo dnia, pozwolisz, że "skończę go pozostałym graczom"? Uwzględnie Cię dokładnie już niedługo, dobrze?
 
__________________
MG, P+, G++, SG++, SS, SD++, K, p, Z, S---, H, D+, K, f-, h, w-, cp--, sf+, L+, NS+++, SC -, Kon+, D++, Gaz+, T+, SU?; ZC, WoD, SW, GS
Qbista jest offline