Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2011, 14:42   #14
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cartobligante
Dzięki za poprzednie info,
mam pytanie odnośnie częstotliwości publikowania postów. Bo jakoś tak wlecze się to strasznie, czasem widziałem, że MG w pierwszych postach umieszczał informację, "jeden post na tydzień" albo coś w tym stylu. Jak to się ma w rzeczywistości? Forum ma do tego swoje zasady? Np. czy piszemy posty w kolejności.. wysokiego współczynnika inicjatywy czy tam ogłady, czy obojętnie, ale każdy raz między wstawkami mistrza gry, czy jak..
Bo przyznam, że to wciąga i taka niewiedza "kiedy to się wreszcie dalej potoczy" trochę denerwuje. Zupełnie innaczej było by wiedząc, że raz na tydzień trzeba solidnie poczytać i coś napisać.
pozdrawiam.

MG ustala częstotliwość pisania postów może to być raz na tydzień, może być raz na 2-3 dni. To zależy od możliwości graczy i MG. Nie wprowadziłem w naszej sesji czegoś takiego, bo to w sumie sesja warsztatowa. Kolejność odpowiedzi: kto pierwszy ten lepszy. Między wstawkami MG można odpowiadać ile razy się chce, można prowadzić dialogi z graczami itp. Umieszczę to w komentarzach do sesji i dodam informację o częstotliwości pisania żeby było wiadomo co i jak Teraz trochę się to wlokło, ponieważ jeden z graczy napisał mi PW, że spóźni się z odpowiedzią, więc na niego czekałem. Od tej pory proszę umieszczać tego typu informacje w komentarzach.

Proponuję też, żeby częstotliwość pisania postów wynosiła 1 post na 5-6 dni. Siódmego dnia wrzucać będę swojego posta. Jeżeli odpiszecie szybciej i nie będziecie prowadzić dialogów/wchodzić w interakcje między sobą, to mój post też będzie szybciej

Proszę o potwierdzenie, czy wam to pasuje
 
Mortarel jest offline