Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2011, 17:36   #44
Samphenion
 
Samphenion's Avatar
 
Reputacja: 1 Samphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
To po co tworzyłem kartę skoro parametry postaci się "nie sprawdzają"?
Nie wszystkie statystyki są niepotrzebne, ale akurat inicjatywa jest inhibitorem dla postępu sesji. Jeżeli osoba z najwyższą inicjatywą nie odpisała na posta i nie poinformowałaby MG o takim wypadku to wszyscy czekaliby bezsensownie na jedynego marudera. Sory za wykład. Oczywiście na inne statystyki patrzę (nie pozwoliłbym paladynowi, albo czarodziejowi o małej zręczności wykonać popisu akrobatycznego). Mam nadzieję, że niespodzianka będzie tak samo szatańska jak buźka, którą wstawiłeś
 
__________________
Oto jest pięść moja, zna ją świata ćwierć! Kto ją ujrzy z bliska, ujrzy swoją śmierć!
Samphenion jest offline