Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2011, 20:47   #46
Samphenion
 
Samphenion's Avatar
 
Reputacja: 1 Samphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodzeSamphenion jest na bardzo dobrej drodze
Cha, no dobrze. Podoba mi się to, że potrafisz przekonać do swojego Aschaar Nie natknąłem się jeszcze na sesję na forum, w której kultywowano by zasadę inicjatywy, ale celem wszystkich rozgrywek powinno być dostosowywanie się do potrzeb i wymagań graczy. Dlatego jeżeli chcecie możemy wprowadzić zasadę inicjatywy. Przedstawiałaby się ona tak: Alvin de'Maus - 13, Amnon Ligren - 7, Quest - 5, Draugdin Icesword - 5, Bezimienny Joe - 5. Ma to być decyzja wszystkich, więc piszcie co sądzicie na ten temat.
 
__________________
Oto jest pięść moja, zna ją świata ćwierć! Kto ją ujrzy z bliska, ujrzy swoją śmierć!
Samphenion jest offline