Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2011, 08:32   #80
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Obsługę przepraszam, że jeden wpis pod drugim ale chciałem zostać zauważony.


Post już jest. Nie czekałem na spóźniony post Bebopa (wybacz) bo uznałem, że jego treść może spokojnie znaleźć się też w poście w nowej kolejce.

Teraz troszkÄ™ spraw organizacyjnych:

1. Wprowadzam 14 dniowy czas odpisywania na posty (TERMIN NIEPRZEKRACZALNY) - i stały termin końcowy. Poniedziałek do godziny 21.00 (co dwa tygodnie). (w tym konkretnym przypadku będzie tych dni 12 - ale potem będzie już 14)

Proszę jednocześnie, by ten czas spożytkować maksymalnie na dogranie posta ze mną. Mam nadzieję, że to pozwoli nam spokojnie przeczekać problemy lilliel oraz Gryfa (który - dzięki Ci za to - wyrobił się jednak w terminie).

2. Jak widać pożegnaliśmy Suriel - na jakiś czas, na zawsze? - nie mam pojęcia. Ciało, które znaleziono w magazynie to faktycznie Jessica Kingston po zawarciu tak kruchego porozumienia z demonem, które - jak wiadomo - nie zwykły dotrzymywać przyrzeczeń, jeśli te nie są im na rękę.
Jest szansa, by Jessica wróciła jeszcze do gry - nie ukrywam, ze mała - i zależy od tego, jak zagra reszta graczy. Jej dusza jest w Waszych rękach.

Suriel - na wszelki wypadek - bardzo dziękuję Ci za grę. Naprawdę, była na wysokim poziomie.

3. Dominc "DOM' Jarred - Ty masz ze mną do pogadania na GG. Od tego, jak potoczy się ta rozmowa, też bardzo wiele zależy. To będzie nasz początek.

4. lilliel - Twoja Claire Goodman specjalnie została oddelegowana do ludzi.l Jeśli nadal będziesz miała problemy, ja streszczę w swoim poście co się dowiedziałaś - jednym słowem, potraktuję ją jako NPCa - tak jak chciałaś. Życzę najlepszego ... wiesz w jakiej sprawie.


5. Gryf - sekcja zwłok, urobisz się po łokcie - najlepiej chyba PW z pytaniami, co? To zajmie sporo czasu.

6. Samuraju - kolejna ważna decyzja, do dogadania na GG chyba. To też, podobnie jak u Domica - wyjście na post (ewentualne).

7. Bebop - proszę, uprzedzaj, ze nie dasz rady dotrzymać terminu, dziadzie Ty jeden Byłbym przygotowany na to
A tak na poważnie. Mamy 14 dni na napisanie (wspólnie) posta. Warto by było przeanalizować wszystko, co dasz radę.

8. Jak widzicie do gry wracajÄ… Mac Davell i Mayfair - jako NPCy prowadzone przeze mnie.


I na koniec - jeśli wszyscy wrzucicie swoje posty przed wyznaczonym terminem, wtedy i ja odpiszę szybciej. Te 12 dni - a więc do poniedziałku - 14 marca 2011 r do 21.00. to termin OSTATECZNY. Nie musicie traktować go jako termin dnia odpiski

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline