Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2011, 20:57   #110
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Cybrog przemienił jedną ze swoich kończyn na dziwne działo. Zaczął się w nim zbierać niebieski strumień, w końcu wystrzelił w uciekających w agonii Rosjan. Wybuch był spory i obsypał pyłem i drobinkami kamieni i asfaltu, Kanię, Damiana i Tomka, który to celował z karabinu snajperskiego w rękę-działo.
- Strzelać w środek tej jego łapy, może wybuchnie!

Działo ponownie zaczęło świecić, a mechanizm w jego środku wirować, produkując energię. Całą trójka wycelowała i zaczęła strzelać tam gdzie robot miał rękę. Posłali naraz tyle pocisków, że ciężko było stwierdzić kto trafił.
Ważne, że cała ręka eksplodowała, a coś w butach cyborga rozbłysło. Zaczął spadać w dół. W końcu dało się słyszeć huk i zobaczyli miejsce upadku, najwyraźniej mocno wgniótł się w ziemie.

- Ale przyjebał! Dalej, musimy go dobić, bo to chyba za mało na niego. - Powiedział z zapałem Damian. Ruszył przodem a pozostali za nim.

Drogę do robota przecięli im Rosjanie, byli do nich zwróceni tyłem, mieli przed sobą broń i ciągle czujnie oglądali się na boki zmierzając do miejsca upadku robota, chcąc to zbadać. Było ich siedmiu, jednak nie patrzyli w tył. Szli otwartą ulicą, w okół pełno było rozwalonych samochodów i upadłych ścian domów, więc Polacy mieli dobrą okazję.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline