Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2011, 17:17   #9
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ja jakoś tego nie widzę. Niestety.
Nawet w dziełach samego Lovecrafta ludzie OPIERAJĄ się kosmicznej grozie. Poza tym często kultyści są zmienieni nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Popatrzy na krzyżówkę ludzi z głębi czy na różnorakie sługi Shubb Nigurath.
Oczywiście częstą motywacją złych kultystów jest potęga, moc, władza, majątek i takie osoby jak najbardziej są "grywalne". Ale ...

Nie wiem. Jakoś mi to zwyczajnie nie pasuje do koncepcji ZoC. Do jego strony utraty poczytalności i obłędu czekającego na tych, co powędrują za daleko. Już lepiej chyba sprawdziła by się "klasyczna" przygoda, gdzie gracze stają oko w oko z nieznanym i ... wybierają stronę "tego złego".

Mi osobiście ten pomysł nie przypadł do gustu. Ale w klasyczną sesję ZoC to bym zagrał u Ciebie
 
Armiel jest offline