Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2011, 17:02   #1117
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał obce Zobacz post
Cytat:
Odpisane wszystkim
Nie, nie wszystkim.
Na Twój post czekam od trzech tygodni. Dwóch, jeśli liczyć ustalony przez Ciebie samego moment, w którym przestajesz czekać na posta Sakury i zaczynasz pisać swojego.

Jak rozumiem mam teraz czekać kolejne trzy tygodnie? Spoko, jasne, nie ma sprawy – zajmę się czymś innym i czas miło zleci. Ale kolejnym razem nie poganiaj mnie z pisaniem, jeśli sam nie masz zamiaru odpisać w jakimś ludzkim tempie. I jeśli relatywnie sprawne odpisanie ma oznaczać półtoramiesięczne oczekiwanie na cokolwiek.
Mam wrażenie, że rozmowa przez forum tutaj nie jest najlepsza. Z drugiej strony czuję się zobowiązany odpowiedzieć, bo tutaj to padło. Zatem czytaj poniższe i spodziewaj się telefonu:

Przepraszam, że czekasz. Przepraszam też za mój powyższy post - był pisany w pośpiechu (vide późniejszy dodatek przez Carna, dzięki) i przez to ucierpiał na precyzji - Keiko powinna być wymieniona koło Hirosia i Fukurou.

Co do wyboru:
Cytat:
Znam decyzję na chwilę obecną, natomiast zakładam, że możesz ją zmienić (choć na moment teraźniejszy prawdopodobne to raczej nie jest).
Powyższe słowa nie niosą jakiejś ukrytej treści.

pozdrawiam serdecznie,
Tammo
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline