Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2011, 22:26   #28
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Wyniki!

Do sesji dostają się następujące osoby:
Midnight, jako Cassiel;
Kerm, jako Micheal;
Hellian, jako Malwina Monroe;
i Marrrt, jako Liam Selle.

Pozostałym dziękuję za zainteresowanie i poświęcony czas. Niestety, ale miejsce były tylko cztery i choć wahałem się długo czy nie zwiększyć limitu to doszedłem do wniosku, że prowadzenie czterem graczom jest górną granicą moich możliwości czasowych na chwilę obecną - jeżeli coś zmieni się w tej materii to w pierwszej kolejności poinformuję tych, którzy przysłali mi karty w tej rekrutacji, a nie dostali się do sesji.

Dziękuję też wszystkim za zainteresowanie! Ponad 1200 odsłon jest dla mnie najlepszą rekomendacją, że sesja będzie czytana. Mam nadzieję, że nie zawiodę ich oczekiwań.

Graczy zapraszam, póki co, do komentarzy:
http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post290975

Moderację proszę o niezamykanie tematu do jutrzejszego wieczoru.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 07-03-2011 o 22:42.
woltron jest offline