Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2011, 22:41   #1
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Łzy Mystry - komentarze

Witam w komentarzach do Łezy Mystry.

Kilka zasad, które chciałbym byście przestrzegali:
- dialogi piszemy kursywą;
- ekwipunek powinien znaleźć się w panelu sesji, czego nie ma w panelu sesji nie istnieje;
- staramy się przestrzegać terminów, jeżeli z jakiś powodów nie możecie napisać posta to proszę o deklaracje co wasze postacie robią - poprowadzę je na autopilocie. Zbyt długi autopilot skończy się odejściem postaci z sesji;
- myśli postaci ubieramy w cudzysłów.

Terminarz:
- obowiązuje zasada 6 + 4, czyli sześć dni dla was i cztery dla mnie. Pewnie czasem będzie częściej, ale nie chciałbym by było rzadziej, bo zabija to sesję;
- wszelkie interakcje będą prowadzone w google doc'u, ponieważ pracuję w różnych porach i nie zawsze mogę/mam siłę by odpowiadać na gg;

Przydatne linki:
- materiały (mapy, opis postaci, spis postaci);
- post wspólny, komentarze do posta.

Mój pierwszy post pewnie pojawi się w piątek lub w niedzielę, w zależności od możliwości czasowych. Pozdrawiam.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 07-03-2011 o 22:46.
woltron jest offline