Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2011, 20:30   #103
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Pozostaje mi podziękować za konkretną decyzję i jasne postawienie sprawy. Nie mogę się zgodzić jedynie ze stwierdzeniem, że to mnie jesteście winni przeprosiny. Inni gracze są w tej całej zabawie równie ważni co MG, jeśli nawet nie ważniejsi. Ot takie moje spostrzeżenie.

Gdybym był wrednym Avaronem, to życzyłbym w przyszłości graczy nie gorszych niż ci, którzy mi się trafili, ale że jestem miły Av to przemilczę mrugnąwszy okiem

Pozdrawiam zatem i niech Was Crom prowadzi



Do całej reszty pozostałych przy życiu graczy (tylko proszę się nie przepychać, wiem że jest ciasno)! Na tą chwilę prowadzę rozmowy z dwojgiem graczy na temat przyłączenia się do rozgrywki. Wynik rozmów będzie znany tak jakoś pod koniec tygodnia. To pozwalało by zrezygnować z konieczności poprowadzenia dodatkowych rekrutacji. Samych zainteresowanych zapraszam (jeżeli się ostatecznie zgodzą) do zapoznania z pozostałymi, o tu w komentarzach.

Pozdrawiam
Av
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline