Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2011, 14:53   #154
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Drow trochę nie wiedząc co z tym drzewołazem zrobić zastanowił sie przez chwilę po czym postanowił jednak zaryzykować stracić czas, jednak oczywiście nie miał zamiaru robić nic za darmo.
- Powiedzmy, że zobaczę co da się zrobić.. jednak tak się składa, że raczej mi się spieszy i nie wiem czy będzie mi się opłacało tracić czas na szukanie pomocy.. - stwierdził dobitnie aczkolwiek spokojnie.
- Chyba, że wiedziałbyś może coś o magach rezydujących w tym mieście oraz dworze tutejszego władcy, jak się nazywają, gdzie mają pracownie, albo może nawet czym się zajmują?

Mężczyzna na drzewie zrobił się blady jak papier.
- Panie!... Być może wiem coś... znaczy na pewno wiem...! Albo na pewno wiedziałem!... - jąkał się. - Litości! Ja... j-j-ja straciłem pamięć! - wyznał niemal z płaczem. - Nie wiem nawet jak się nazywam!!! Nie wiem jak znalazłem się na tym cholernym drzewie!!! Ocknąłem się na konarze z pustką w głowie! - jęczał. - Pomocy, błagam!... Znajdę sposób... jakoś wynagrodzę!... Może odzyskam pamięć i wtedy wszystko powiem! na bogów, ratuku! Nie wiem co się stało, nie wiem co robić!...

Drow tylko skrzywił się lekko gdyż nie tego oczekiwał, a czekać nie wiadomo ile aż mieszczanin sobie coś przypomni nie zamierzał
- Morze, jest głębokie, szerokie i przepełnione cholernymi krakenami... a ja czasu na gdybania nie mam. Tak więc jak nie masz nic złota ani cennego przy sobie, to więcej czasu marnować nie zamierzam, ani tym bardziej czekać aż wróci ci pamięć.. chyba, że masz, to może mogę powiedzieć jak mógłbyś z tego drzewa zleźć, lub nawet pomóc w jeszcze inny sposób. Więc jak będzie? - spytał stawiając sprawę jasno i czekając chwilę, aż człowiek wyjąka odpowiedź.
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline