Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 00:24   #31
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Tailong
Huang dużo mi ostatnio pomógł Velg swoimi podpowiedziami i wiadomościami.
Ja może delikatnie przypomnę, że mi tam głównie chodzi o znajomość z wami wszystkimi, coby was nie pozabijać... A tego wciąż ni ustaliłem :P
Cytat:
Napisał Tailong
Możliwe że trochę ulepszę postać ale mam takie małe pytanko istniała już wtedy gitara.
Erm...

Raz, że instrumentów podobnych (przynajmniej wizualnie, ja się nie znam), a wywodzących się z czasów starszych, jest cała gama - lutnię sam kojarzę, kitarę podpowiada Wikipedia...

A dwa, że to nie jest dobre pytanie. Świat Kreacji ewidentnie nie przekłada się na żaden okres z naszego świata - pojawiają się zarówno elementy średniowieczne, starożytne... Jak i wzmianka, że w Pierwszym Wieku istniał... internet. (I AM - Exalted Wiki )

Pozwolę sobie więc odpowiedzieć w imieniu MG - tak, z pewnością gdzieś w Kreacji zaistniała gitara. Niemniej, w większości świata stawiałbym raczej na lutnię - choć jeśli znalazłaś relikt Pierwszej Ery czy sprowadzałaś egzotyczny instrument... (np. autorstwa wielkiego mędrca ze Wzorca... - w ramach autoreklamy )

PS. I podbijając inny post:
Cytat:
Napisał TheGuy2
Też chciałbym się dowiedzieć, na jakim etapie jesteśmy? Ile akceptowalnych kart postaci otrzymałeś i na kogo jeszcze czekamy? Kiedy chciałbyś ruszyć z sesją?
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 13-03-2011 o 00:30.
Velg jest offline