Wątek: World of Tanks!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 20:41   #3
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Gierka świetna, przyznaję, jednak nie pograłem nią w sobie zbyt długo. Dlaczego? Już tłumaczę.

Otóż z natury jestem zapalonym graczem, a ostatnio moja domowa półeczka wprost obrodziła w hitowe produkcje z ostatnich kilku miesięcy z Battlefield: Bad Company 2 (wraz z Vietnamem) oraz Dragon Age 2 na czele, więc naturalną siłą rzeczy Świat Czołgów był zmuszony ustąpić swoim młodszym braciom.

Niemniej, zanim nastąpił ten nieszczęśliwy zbieg okoliczności, zdążyłem trochę popykać i ogarnąć zasady na tyle, aby nie lamić przy każdej nadarzającej się okazji. I bez zająknięcia się stwierdzam fakt: grywalność zacna, klimat niezwykle wciągający. Serdecznie polecam.
 
Shooty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem