Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 17:22   #15
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Post jest. Będziecie wyszukiwać jakiś sytuacji wymagających interwencji. Wykonam rzuty i napiszę do tych osób, którzy zostali wylosowani Na razie zajmijcie się dialogami

Teraz sprawa odnośnie broni: Każdy wybiera sobie po jednym rodzaju broni (Shooty jest wyjątkiem ponieważ może wziąć jeszcze granatnik). Uwzględnijcie wszystko w postach. Zaklepcie je sobie tutaj w komentarzach. Jeśli nazwa broni lub jej parametry są niejasne to wklejcie sobie te nazwy do wuja G. Wybierzcie sobie i wpiszcie je do kp w sesji, a ja wam wpiszę ammo.

Sprawa odnośnie dialogów: Macie parę momentów gdzie możecie zacząć dialogi np. na stołówce, w czasie jazdy lub jeszcze dzień wcześniej na warcie, na przyjęciu lub w pokojach. Oczywiście Olaf też może uczestniczyć więc jak ktoś chce pogadać z dowódcą to pisać mi na pw.

Edzia:
Już?! Shooty jeszcze pistolet
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."

Ostatnio edytowane przez Ziutek : 14-03-2011 o 17:31.
Ziutek jest offline