Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2011, 23:25   #19
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Napisał woltron Zobacz post
A ja mam pytanie dotyczące magii - granicę stanowi zdrowy rozsądek gracza, czy też masz, swoje własne wyobrażenie. Pozostając przy temacie magii - czy bardowie mogą rzucać czary, czy też ta sztuka jest wyłącznie domeną czarodziejów/czarownic/wiedźm/czarnoksiężników.
Liczę na zdrowy rozsądek graczy, a jakby ktoś chciał posiadać naprawdę potężny czar w swoim repertuarze to byłoby wskazane żeby umieścił go na liście sztuczek. Jeśli Twój bard będzie mógł posługiwać się magią to czemu nie


Cytat:
Napisał Ajas Zobacz post

A i jak ma się sprawa z rasami innymi niż ludzie/krasie/elfy. Można wybrać niestandardową rasę ?
To zależy jaką rasę masz na myśli - co prawda nie zakładałem jakiś udziwnień - ale jestem otwarty na propozycję

Cytat:
Napisał Tailong Zobacz post
co do ras można stworzyć własną skoro już tak mówicie o rasach
Tak jak wyżej, jestem otwarty na propozycję, lecz zdecydowanie nie jestem zwolennikiem wielości ras(jak jest np. w DnD), więc trzeba liczyć się z negatywną opinią.
 

Ostatnio edytowane przez mataichi : 15-03-2011 o 23:28.
mataichi jest offline