Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2011, 16:21   #18
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Nawet więcej informacji o magii (a raczej bardziej mechaniczna wersja tego co zostało podane bodajże dwa odpisy temu) pojawi się mam nadzieję niebawem.

Pojawiły się za to nowe karty postaci na pierwszej stronie gry. Z jednej strony lepsze dla mnie do modyfikacji, a z drugiej wizualnie łatwiejsze do odczytywania dla was.

Ciemniejszy kolor przy atrybutach to magiczny atrybut.
Ciemniejszy kolor przy znajomych oznacza, że wiadomo, że są już martwi.

Co do kolorowej tabelki to używana jest ona przy rytuałach przy odprawianiu których czarownicy powinni kierować się równoważeniem wpływów elementów magicznych przepływających przez nich do świata materialnego nawet jeśli owe elementy absolutnie niczego nie zmienią w tymże świecie. Idealnie, gdy istnieją tam trzy kolory, ale gdy jeden kolor zajmie wszystkie pięć pól to oznacza to, że dany czarownik przekroczył próg i nie może już korzystać z tych dwóch mocy aż do czasu rytuału odnowy (o którym szerzej przy rozszerzeniu zasad o rytuałach).

ps. Kachimi/Falibor: masz 25PD do rozdysponowania, z tego co pamiętam wybierałeś coś, ale nie mogę znaleźć, powtórz to tu lub uzupełnij jeśli jednak nie wydałeś tych punktów nigdy

ps2. kauamarnica/Antoniusz: masz 18PD, Namir i tak z nich nie skorzysta (no nawet nie napisał, że rezygnuje, po prostu zniknął i przestał odpisywać na cokolwiek, nieładnie), a nowy gracz może mieć minimum wcześniej przyznanych PD
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 16-03-2011 o 16:45.
Anonim jest offline