Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2011, 18:33   #33
Niebieski_kruk
 
Niebieski_kruk's Avatar
 
Reputacja: 1 Niebieski_kruk nie jest za bardzo znany
Sesja zagłębiająca się w psychikę postaci. Najlepiej dodać do tego brud, rozpacz i pustkę.

Jak już napisałem "pustka". Sesja w klimatach pustki. Dwóch, trzech graczy na opuszczonym statku kosmicznym, którzy zmagają się z własnymi wewnętrznymi demonami? A może ludzie uwięzieni w pustych jaskiniach? Dobry MG mógłby z tego zrobić coś naprawdę niezłego i bardzo klimatycznego.
Innym ważnym dla mnie motywem jest przekraczanie granic. Seks, przemoc, choroby, samobójstwa, ciała, parafilie seksualne, narkotyki. Tyle, że tutaj potrzeba również dobrego i ogarniętego psychicznie MG. Tak aby tworzył coś niezłego, ale balansując na granicy.
Ostatni interesujący mnie typ sesji to sesja surrealistyczna. Tyle, że bez zbytniej przesady. Przede wszystkim zależy mi na klimacie snu (snu wymieszanego z realnym światem? Może sesja oczami paru-letniego dziecka? Albo schizofrenika? Albo narkomanów prześladowanych przez kogoś? Mam masę pomysłów, większości boję się zrealizować. Nie jestem dobrym pisarzem. Gdyby ktoś się zainspirował moimi pomysłami niech wali na pw. ).
 
__________________
Surrealizm taki, jak go rozumiem, nie pozostawia wątpliwości co do naszego bezwzględnego nonkonformizmu, nie może być więc mowy o powołaniu go na świadka obrony w procesie wytoczonym realnemu światu. Przeciwnie, surrealizm będzie uzasadniał stan całkowitego roztargnienia, jaki mamy zamiar osiągnąć na tym świecie.
Niebieski_kruk jest offline