Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2011, 18:40   #209
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cóż... przyznam że jestem nieco rozczarowana, że nie udało się przeforsować dialogu ze smokiem, ale zakończenie dysputy bardzo mi się podoba. Glyph nie zawiódł moich oczekiwań, wprowadzając nową jakość do starych sporów

Wrzućcie dialog (jeśli jest już kompletny), a ja jutro dodam Wam opis kilku godzin marszu. Nie wiem, czy chcecie luźniejszą turę jeszcze na lanie wody (posty dla rozmówców nie były by wtedy obowiązkowe), czy znaleźć Wam do czwartku jakąś rozrywkę?

Prosiłabym też o plan wędrówki - najlepiej dosłowny, rozrysowany kredką na mapie i wrzucony w komentarze - żebym wiedziała jak rozplanować dalsze tury (dopisze wtedy czasowo odległości). Zakładam, że drogę wytycza paladyn. Kaplice są na rogach miejskiej gwiazdy, reszta budynków raczej w centrum i na wschodzie.

Zaś co do pytania: "Co do ciężkiej cholery odbiło MG, żeby czwartopoziomowej drużynie wystawiać smoka?!" odpowiem, że... nie powiem Może się jeszcze tam kiedyś wrócicie. Powiem za to, że gdyby PEWNA PANNA zamiast romansować zajęła się przygotowaniami do drogi i przypomnieniem sobie co papierowego ma w ekwipunku, ta sytuacja mogła by wyglądać zupełnie inaczej. Od razu widać, że Madraga zabrakło

EDIT: widzę, że się niespecyficznie wyraziłam: interesuje mnie przede wszystkim kolejność zwiedzania (świątynia 1, 2..., laborat. bibl. dom rodu x. itd.), prócz trasy przejścia. Rozłożenie budynków w mieście nie ma wielkiego znaczenia (laboratorium i świątynia Corellona to sam centralny plac, reszte się dostosuje do planów).
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 20-03-2011 o 19:17.
Sayane jest offline