Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2011, 09:51   #1
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Bo lubimy się bać

To małe podforum powstało dla wszystkich miłośników tego, co zazwyczaj podnosi nam mocniej ciśnienie krwi.

Zauważyłam, że ostatnio na naszym forum dział horroru stał się o wiele bardziej aktywny. Chwała wszystkim MG, którzy potrafią nas straszyć i inspirować
Jednocześnie widzę jak niewiele informacji na temat samych systemów można znaleźć na LI, a jeśli są to znikają wśród mieszaniny innych.
Dlatego poprosiłam o stworzenie tego podforum. W najbliższym czasie postaram się jakoś uporządkować to co mamy, a wszystkich chętnych graczy proszę o aktywne wsparcie.

Na początek proponuję zebrać wszystkie systemy w klimacie jakie przychodzą wam do głowy:
Mam już:
Zew Cuthulhu, który posiada nawet swój własny mały dział
Kult
Klanarchia
deProfundis


Wszyscy jednak wiemy, że wiele sesji powstaje jako storytellingi bez konkretnego systemu. Ich inspiracją są filmy, książki i wszystko to co powstanie w głowie MG.
Zaprasza więc do pisania nie tylko o samych systemach horror RPG, ale i o tym co nas inspiruje. Przede wszystkim zaś o tym co porusza nas na tyle, ze zaczynamy się bać...
 
__________________
The lady in red is dancing in me.

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 22-03-2011 o 09:55.
Eleanor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem