Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2011, 17:31   #1
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
[Komentarze] Przeklęta Wyprawa

Witam drogich graczy i czytelników!

Najpierw kilka spraw technicznych:

Dialogi proszę pisać kursywą(blabla), a myśli kursywą w cudzysłowie(„blabla”). Ja osobiście lubię wytłuszczać imiona bohaterów w swoich postach, ale nie jest to wymagane.

Prosiłbym również o wrzucenie avków postaci do panelu, trochę ich jest i zdecydowanie będzie szybciej jak każdy zajmie się swoim bohaterem


Co do pierwszego posta:


Trwa burda, ot taka solidna i radosna napieprzanka, a Wy jesteście w jej centrum, ale nie musicie się tylko na niej skupiać. Jest ponad 200 najemników w obozie, więc mniej więcej wiadomo ile osób ma się na koniec trzymać na nogach. Możecie sobie pozwolić na co tylko chcecie. Macie szansę na przedstawienie co nieco swoich postaci. Na razie Was do kupy jeszcze nie zebrałem, ale jak ktoś chce połączyć siły to nie będę bronił oczywiście.

Hesus dostałeś zaszczytną i niewdzięczną role dowódcy oddziału. Masz listę jego członków(czyli bohaterów graczy), więc podczas zamieszania możesz ich spróbować zebrać o ile uznasz to za rozsądne.


Poza tym część osób dostanie zaraz ode mnie PW z dodatkowymi informacjami odpowiadającymi zdolnościom postaci i ich aktualnej wiedzy.

To chyba wszystko... tak mi się wydaję.

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem grało!

Mat

EDIT: A jednak czegoś zapomniałem. Stworze osobny temat, gdzie będę wrzucał obrazki istotniejszych NPCów wraz z opisami, które będą "rosły" wraz ze zdobyciem dodatkowych informacji na ich temat.
 

Ostatnio edytowane przez mataichi : 22-03-2011 o 17:45.
mataichi jest offline