Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2011, 11:08   #19
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Takeda - dzięki za informację.
Do gry wystartuje jeszcze Marrrt - jak zgłosił na PW.

Zatem - czekam na KP jeszcze trzy dni czyli do TEGO piątku do powiedzmy 22.00.

Jeśli ktoś jeszcze chce się zgłosić - i potrzebuje więcej czasu - niech pisze tutaj w tym wątku. Jeśli do piątku nie będzie takich sygnałów - zakończę rekrutację właśnie tego dnia o godzinie 22.00.

Już tłumaczę się dlaczego:
Po pierwsze - mam prawo, jako MG, do takiego działania
Po drugie - i ważniejsze - chcę uniknąć koszmaru odrzucania dobrych karta z większej ilości. Naprawdę tego nie cierpię - odrzucania graczy. A im dłużej rekrutacja potrwa, tym trudniej mi będzie.

Pozdrawiam i czekam na KP od zadeklarowanych osób lub kolejne zgłoszenia.

EDIT: Samuraju poinformował mnie, ze jednak nie da rady w dwóch sesjach grać, zatem na polu walki zostaje jeszcze - dosłanie kart: Marrt, i Raxe.

Jeśli nie ma innych chętnych - to sesja ruszy znacznie szybciej.

EDIT 2: Do puli KP doszła ta od Takedy

Lista potencjalnych graczy wygląda zatem następująco:

1. Eleanor - Samantha Halliwell – gwiazda estrady, siostrzenica profesora
2. Bebop - Solomon Colthrust – weteran Wielkiej Wojny, chrześniak zmarłego profesora
3. Ribesium - dr Sarah Parish – antropolog, znawczyni kultur Indiańskich, przyjaciółka zmarłego
4. Sileana - Judith Donovan – dziennikarka, dla której reportaż jest szansą na zaistnienie w branży
5. 131313 – dr Patrick Leiden – biolog, badacz, przyjaciel zmarłego
6. Campo Viejo - James Walker - urzędnik, przyjaciel zmarłego
7. Takeda - Oliver Twinkelton - duchowny, przyjaciel zmarłego
8. Anonim - Samuel Burns - naukowiec, związany ze zmarłym wspólną książką, która mieli napisać

i:

9. Raxe - ???? - ?????
10. Marrrt - ???? - z tego co na GG rozmawialiśmy - śledczy, detektyw lub ktoś w tym rodzaju.

Czy są jeszcze chętni? Jeśli tak - ujawniać się - szybciutko
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-03-2011 o 17:52. Powód: dodanie EDIT2
Armiel jest offline