Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2011, 09:55   #9
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Post jest.

1. W związku z faktem, że xeper będzie dopiero od 26.03 (zgłoszony wcześniej urlop), macie czas na posta do 30.03 do północy.

2. W poście nie znalazła się cała rozmowa z Magistrem, bo by tego za dużo było do czytania. Możecie założyć, że:

- Przekazał wam całą treść proroctwa
- Przedstawił was sobie pobieżnie (Imię i Kolegium)

3. Dodałem wam już prywatne pieniądze + fundusze od Kolegiów. Te skrzynie z 200 koronami nie są bardzo wielkie, są jednak ciężkie i jest ich 5. Biegać się z nimi nie da

4. Dla porządku, by wam się wszystko zgadzało. Jeśli dobrze zrobiliście postać, to każdy na początku powinien mieć 10 czarów.

5. Pełna wersja mapy:
http://www.nationaldinosaurmuseum.co...nd%20small.jpg

W pierwszym poście warto opisać swoją postać. Można też zrobić małą retrospekcję odnośnie tego, co się robiło w ostatnich dniach, by trochę przedstawić postać i jej nawyki. Mile widziane niekopiowanie żywcem ze swojego KP. Posty nie muszą być też przesadnie długie. Wolę średnie, ale za to porządnie napisane.

No i oczywiście można pogadać co nieco na docu, by ustalić co dalej robicie i jaki generalnie macie plan ;]

Pytania mile widziane.

EDIT: A i jeszcze coś mi się przypomniało, gdy jeszcze raz KP przeglądałem. Będę gnębił bezlitośnie za nieużywanie programów sprawdzających pisownię!!!
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 24-03-2011 o 10:16.
Tadeus jest offline