Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2011, 17:38   #183
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Faktycznie, wbrew moim obawom okazało się, że w Rogue Tradera da się całkiem sensownie grać na forum. Obawiałem się, że wielka potęga i praktycznie nieograniczony wybór możliwości znacznie to utrudnią, a okazało się, że wyszło to fajnie i dało się zastosować większość oryginalnych patentów systemu.

Jeśli miałbym coś zmienić w samej organizacji sesji przeze mnie, to wymagałbym od początku karty mechanicznej z ustalonym poziomem, bo jednak ciężko było obiektywnie ocenić, co kto naprawdę umie i na ile jest potężny i wszechstronny.

Szkoda tylko, że sesja doszła do momentu, w którym na dalsze posunięcia czekaliśmy tak długo, że musiałem po parę razy od nowa czytać posty, by przypomnieć sobie, co się ostatnio działo

Nie udało nam się też rozwiązać problemu morderczych grupowych narad, które ze względów na długość tekstu nie chciały wejść do jednego posta forum

Generalnie jestem pod wrażeniem wiedzy z uniwersum graczy, bo jest to chyba pierwsze SF, w którym była tak bogata, iż nie mieli żadnych problemów z samodzielnym kreowaniem świata - co normalnie zdarza się tylko praktycznie w normalnym fantasy.

Dzięki za wspólną zabawę.
 
Tadeus jest offline