Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2011, 16:07   #9
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Przejdźmy od razu do rzeczy - stwierdził krawiec - stań w świetle - poprosił wyciągając z kieszeni miarkę krawiecką.
- Najpierw ostatnia wieczerza, a teraz strój pogrzebowy? - rzucił żartem Cain
- Zawsze jest szansa że przetrwasz... - usłyszał w odpowiedzi gdy był oglądany z każdej strony - ...jeśli wszyscy pozabijają się przed tobą. - dodał po krótkiej przerwie. Niestety Cain również podzielał to zdanie, najłatwiej będzie poczekać, do późnej gry, i dopiero zacząć się narażać.
- Nie chcę cię obrażać - przeprosił z góry Caina - ale wygląda na to że dystrykt czwarty ma tym razem dwa żeńskie trybuty. Owszem, coś tam masz, ale to chyba minimum rybaka?
- Bardziej nurka - stwierdził Cain - choć mało zajmowałem się pracami dystryktu, osobiście preferuję hazard w czasie wolnym. Jak się nazywasz?
- Garret. - Odparł podchodząc do biurka, wyją blok kartek i pokazał kilka szkiców Cainowi - usiądź gdzieś i przejrzyj to, są to szkice z zeszłych lat.
Cain posłusznie skinął głową i usiadł na krześle w rogu pomieszczenia.

Przeglądał je przez jakąś chwilę, w większości nie przyciągały jego wzroku. Wreszcie postanowił zapytać.
- Właściwie, jakie są twoje zalecenia?
- Masz przedstawiać swój dystrykt.... - odparł Garret podchodząc powoli do Caina, - ...więc postaraj się zachować jego cechy. Rozwiń jedną ideę, a ja już zadbam aby ją urzeczywistnić.
- taa - Cain podniósł wzrok znad kartek. Pierwszym co spostrzegł, było akwarium.

****

Garret powoli przechylał filiżankę od herbaty, znowu przerwał zdanie, i nie śpieszył się z jego dokończeniem. Czasami Cain zastanawiał się czy on ma jakiś problem z spostrzeżeniem że te pauzy wcale nie są efektowne.
- ...Mamy w zarysie, napierśnik z rybich łusek, różnych gatunków, by gama kolorów była różna...jeśli światło się na nich załamie wiele panienek zacznie klaskać zanim spojrzy na twoją twarz...szyję okryjemy ci błękitnym szalem tak, aby zasłaniał on połączenie tylnej i przedniej części napierśnika. Przyozdobimy go numerem dystryktu oraz motywami fal morskich...Plecy zostawimy nagie razem z brzuchem, wytatuujemy symbol który stworzyłeś na podstawie glaucus atlanticusa...nie pomyślałbym że takie stworzenia istnieją...zacznie się na plecach a w kilku punktach przejdzie w okolice pępka.


Uploaded with ImageShack.us
- A potem akwarium...
- ...Tak...Doszyjemy je do spodni, jako dolna część szaty, zrobionej na kształt sieci rybackiej będzie po prostu utrzymywała taflę szkła z wodą aby nigdzie nie wypadła. Masz głowę młody, dużo roboty mi zaoszczędziłeś...no i robisz jakiś pożytek z tego mizernego wyglądu.
 
Fiath jest offline