Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2011, 19:28   #10
Alvaro de Luna
 
Alvaro de Luna's Avatar
 
Reputacja: 1 Alvaro de Luna nie jest za bardzo znanyAlvaro de Luna nie jest za bardzo znany
Projektant wyglądał na takiego, który preferuje bardziej kij basebolowy niż miarkę, więc cała sytuacja bawiła nieco trybuta. Gdy ustawił się w pozycji krzyża, żeby tamten mógł zmierzyć długość ramion, pomyślał jak musi czuć się ten wielkolud w pobliżu kogoś takiego jak on.
-Wiesz dlaczego mnie wybrano do tej roboty?- spytał
-Bo nikt nie chciał?
-A domyślasz się dlaczego?
-Pewnie oglądali moją rozprawę w TV. O sprawiedliwości nie można było zbyt dużo powiedzieć.
-Nikt nie chce przebywać w twojej okolicy, bo mało kto nie ma kogoś znajomego albo członka rodziny na twojej liście.
Charles zamyślił i się i musiał rzeczywiście przyznać mu rację.
-Masz jakieś powiązania z rodziną Hattore?- chciał się dowiedzieć czy aby na pewno ten nie pracuje dla jego pracodawców.
-Może tak, może nie... A dlaczego pytasz?
-Jeśli tak, to możesz powiedzieć że wszystko zachowałem dla siebie, a jeśli nie to lepiej bierz się do roboty!- projektant pokręcił głową i zacząl przedstawiać w katalogach różne fasony, style i tym podobne.
W drodze eliminacji wyszło że trybut Dystryktu III będzie nosił na sobie czarną, skórzaną kurtkę i takie też spodnie. Projektantce trzeba było przyznać że braki w urodzie nadrabia talentem plastycznym i umiejętnościami planowania, w bardzo krótkim czasie naszkiciwała kilka projektów. Po długim analizowaniu poszczególnych prac, wreszcie wybrano.
Skórzana kurtka z cielęcej skóry, na plecach będą widnieć oczy miotające gromy, pod którym jest bolid wyścigowy z którego rur wylatują płomienie w barwach czerwonych i żółtych, oraz wielka cyfra III na ramieniu, Buty skórzane, wojskowe okute stalą. Dzieła dopełniać będą okulary przeciwsłoneczne i zegarek elektroniczny najnowszej generacji.
 
Alvaro de Luna jest offline