Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2011, 22:08   #37
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Niya Zobacz post
Myślę,że w tym miejscu możemy zakończyć dialog, wszyscy wypowiedzieli się i znam ich decyzje, także możecie pisać posta fajnie jakby jedna osoba wrzuciła cały dialog w post, kwestia ugadania się, a reszta częściowo go wykorzystała żeby nie dublować, jeśli się nie podzielicie to ja go wrzucę w swojego mistrzowskiego posta ale chcialabym zebyscie nauczyli sie wspolpracowac ze soba

i zgodnie z waszymi sugestiami postaram się być bardziej surowym MG żeby nie było że na za dużo wam pozwalam :P
Trochę nie zrozumiałem, czy ma być podzielony czy wrzucony w całości... dałem w całości, ale jak coś to mogę zeedytować bo właściwie Argeus tylko w pierwszej części na równi z Zacharym brał udział, a potem coraz mniej za to Finbar dołączył do dyskusji. Dodałem też kilka zdań takich, żeby to ładniej wyglądało i poprawiłem kilka literówek, które tam nadal są...

No i zdjęcie Zoe - takiego jak na gd nie znalazłem, a nie umiałem przekopiować stamtąd.
 
Anonim jest offline