Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2011, 18:27   #11
Arcan
 
Arcan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arcan nie jest za bardzo znanyArcan nie jest za bardzo znanyArcan nie jest za bardzo znany
Bardzo cieszę się że jest osoba tak wielce zainteresowana

Chętnie odpowiem na zadane pytania

Odnośnie tego pistoletu. Domyślam się że nie było takich broni wcześniej, staram się powiązać grę ze swoimi opowieściami, pistolet który był w grze po długim przemyśleniu postanowiłem go dodać do sesji mimo tego że tak naprawdę w tamtych czasach go nie było. Napisałem może nie zbyt zrozumiale, ale ten jeden pistolet uznałem jako wyjątek, gdyż był w grze, a sesja jest troche z gry i trochę z moich historii. Być może pistolet jest trochę przesadzony, ale uważam że sesje można przynajmniej trochę naciągnąć.

1. Dobre pytanie, postaram się trochę urozmaicić realizm z gry. Poświęcając trochę czasu grze zastanawiałem się nad realizmem jej samej. Kradzieże kieszonkowe można było robić samemu i nikt nic tobie nie mógł zabrać, chciałem wprowadzić między innymi taką zmianę. Jeśli chodzi o "prawdę tamtego okresu" chodzi tu przede wszystkim już nie o grę, tylko na oparcie sesji na wydarzeniach które miały miejsce w rzeczywistości, prawdziwe zachowanie, reakcje, chcę aby nie było to tak jak w grze. Postaram się aby każda sytuacja była dosyć realistyczna. Oczywiście będą grupy, sekty i złodzieje. Nie zabraknie również politycznych poglądów i religii. Uważam że połączenie gry i dodanie do niej trochę realizmu może stworzyć dobrą sesje

2. Gra toczy się zaraz po śmierci Al Mualima, pozwoliłem sobie wymyślić zniszczenie Edenu widocznego po przejściu 1 części gry, uważam że dalszy przebieg tej historii może być ciekawą podstawą żeby zrobić właśnie taką sesje. Co do innych klas... Z początku zastanawiałem się nad tym, lecz zdecydowałem jednak prowadzić samych assasynów, po długim przemyśleniu uznałem że tak będzie lepiej.

3. Miałem tu na myśli jakieś sprzeczki, zamieszanie spowodowane wyznawaniem innej religii, lub jaką kolwiek sytuacje która wymagałaby rzutu kostką, wydaje mi się że w sesji będzie sporo takich sytuacji TRUDNYCH nazwijmy to tak, które ciężko będzie opisać, a rzut kostką może rozwiązać problem, np. coś się wydarzy, ktoś zasłabnie. Może źle napisane, ale cieszę się że są pytania. Po to jesteśmy żeby je rozwiązywać.

4. Odnośnie Templariuszy, uznałem że naciągne trochę grę i dodam więcej zakonów w ich posiadanie. W zależności od tego jaka będzie sytuacja, zakładając że Templariusz jest Rycerzem Chrystusa, zrobi wszystko aby walczyć dla Niego. Ich bezwzględność będzie zależała od was, czy będziecie ich prowokować, czy tego typu rzeczy. Oczywiście w grze Templariusze nie specjalnie lubią Assasynów, dlatego uważam że spotkanie z nimi nie będzie zabardzo miłe, aczkolwiek z niektórymi będzie się można dogadać, ale nie chcę zdradzać szczegółów.

Cieszę się że są pytania Jeśli coś nie zrozumiale postaram się napisać ponownie. Proszę śmiało pisać

Odnośnie pytania Ziutka, tak będą takie MAŁE BOMBKI tworzące zasłonę dymną, lecz będą one krótkotrwałe
 
__________________
Szerokości... ;)

Ostatnio edytowane przez Kerm : 31-03-2011 o 19:13. Powód: Post pod postem
Arcan jest offline