Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2011, 22:54   #7
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
No to tak, pamiętajcie że dopiero zaczynacie, właściwie to nie jesteście nawet świadomi niczego, dopiero w trakcie sesji odkryjecie cokolwiek, potem zaczniecie to rozwijać. Poziom do jakiego dojdziecie? No to już zależne będzie ile sesja wytrzyma, ale wiadomo że wraz z rozwojem sesji poziom przeciwników będzie wzrastał, a za tym i Wasze umiejętności.

Nie bazujcie TYLKO na psionicznych zdolnościach, przecież ktoś z Was mógł być policjantem i potrafi obchodzić się z bronią palną na przykład. Jak pisałem - ruszę, jak otrzymam 3-5 zadowalających mnie kart postaci, spieszyć mi się nie spieszy - co do tempa - maksymalnie ten post/tydzień, ale jak dacie radę, to jestem w stanie i w te 24h odpisać po komplecie. Długość? Do tego dojdziemy już w trakcie, ogółem to nie lubię lania wody, bo nie chce mi się tego czytać ;p.

I jeszcze raz apeluję, zaczynacie dopiero - przyjmijcie, że całe WISE jest w tym momencie Goku SSJ4 do Was... nie wiem, Goku z pierwszego odcinka DB?
 
Sierak jest offline